جلسه مشترک شرکت‌های فولادی باحضور استاندار خوزستان برگزار شد

جلسه مشترک شرکت‌های فولادی باحضور استاندار خوزستان برگزار شد

جلسه مشترک شرکت‌های فولادی باحضور استاندار خوزستان برگزار شد.

 

استاندار خوزستان : شرکت های فولادی در تامین مواد اولیه از هم حمایت کنند.
دکتر غلامرضا شریعتی با بیان اینکه این جلسه چندمین جلسه مشترک توسط شرکت‌های فولادی است گفت: هدف از تشکیل این نشست حل مشکلات میان شرکت‌های فولادی به منظور افزایش تعامل جهت رفع اختلافات و تسهیلات شرایط خرید مواد اولیه شرکت‌ها و تعامل به منظور کاهش اختلافات است، تا با رفع موانع افزایش تولید و اشتغال در بخش صنعت فولاد را داشته باشیم.
در این جلسه که با حضور معاون سازمان آب‌وبرق خوزستان و مدیرعامل شرکت گاز استان برگزار شد پیرامون تامین لوله‌های مورد نیاز طرح‌های توسعه گاز رسانی و آبرسانی از شرکت‌های لوله سازی و نورد لوله و همکاری این شرکتها بحث و گفت‌گو شد.
در این جلسه بیشتر مدیران از وجود مشکلات سرما‌یه در گردش و عدم پشتیبانی نظام بانکی ابراز نارضایتی کردند و خواستار آن شدند در مبادلات مواد اولیه فی مابین شرکت ها تسهیلاتی برای شرکتهای فولاد سازی خوزستان شکل بگیرد و با تعامل بهتر تولیدات با ارزش افزوده بیشتری در شرکت های فولادی صورت پذیرد.
دکتر شریعتی تصریح کرد: شرکت آب‌وبرق خوزستان به نحوی عمل کند که جهت تامین لوله‌های آبرسانی طرح‌های آب غدیر،آبرسانی شمالی،آبرسانی جنوب شرق از تولیدات شرکت‌های داخلی استان خریداری کند.
لازم بذکر است این جلسه در شرکت نورد و لوله اهواز و با حضور معاون اقتصادی استاندار و مدیران سازمان آب و برق استان خوزستان و مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان و مدیران عامل شرکت های فولاد خوزستان ، فولاد اکسین اهواز، گروه ملی صنعتی، نورد کاویان، لوله سازی اهواز و نورد لوله اهواز برگزار شد.
کد: ۲۵۹۴۴
منبع خبر : سایت استانداری خوزستان

 rahbar2 president.ir vezarat-sanat IMIdro iscsc

نشانی كارخانه : اهواز كيلومتر 9 جاده اهواز - خرمشهر تلفن 9-33310460-061 فاكس دبيرخانه : 33310360 كد پستي 6139731198 صندوق پستي 1566 دفتر مركزي و امور سهام : تهران ميدان ونك خ ملاصدرا بين خ شيرازي و شيخ بهايي پلاك 156 طبقه 5 تلفن : 8-88614306-021 فاكس : 88614309-021 .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نورد و لوله اهواز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.