ارتباط با مدیران

وحیدحبیبی ادب  مدیر امور مهندسی سیستم ها

IT@arpcosteel.ir

شماره تماس : ۳۳۳۱۰۳۵۲

—————————————————————————————————————————

علیرضا قدم دزفولی   مدیر نگهداری و کنترل دارایی و موجودی انبار

Ghadamdezfuli@arpcosteel.ir

شماره تماس : ۳۳۳۱۰۴۶۰ داخلی ۲۸۱

—————————————————————————————————————————

حمید علایی مدیر امور خرید و قراردادها

Purchase@arpcosteel.ir

شماره تماس  : ۳۳۳۱۰۱۵۵

—————————————————————————————————————————

مرتضی اوجی   مدیر امور منابع انسانی

Omorensani@arpcosteel.ir

شماره تماس ۳۳۳۱۰۲۹۰

—————————————————————————————————————————

مدیر امور ساخت، نگهداری و نوآوری

شماره تماس : ۳۳۳۱۰۵۲۲-۳۳۳۱۰۱۵۶

Qu@arpcosteel.ir

—————————————————————————————————————————

مدیر امور بهره برداری

Operation@arpcosteel.ir

شماره تماس۳۳۳۱۰۵۲۲-۳۳۳۱۰۱۵۶

—————————————————————————————————————————

خانم معصومه اسماعیلی مدیر امور مالی

Mali@arpcosteel.ir

شماره تماس : ۳۳۳۱۰۱۵۷

—————————————————————————————————————————

محمدعلی آل محمدی   مدیر بازاریابی و فروش

   Sales@arpcosteel.ir

—————————————————————————————————————————

امین عسکری   مدیر امور حقوقی

Legal@arpcosteel.ir

شماره تماس : ۳۳۳۱۰۱۵۲


 

 

 



rahbar2 president.ir vezarat-sanat IMIdro iscsc

نشانی كارخانه : اهواز كيلومتر 9 جاده اهواز - خرمشهر تلفن 9-33310460-061 فاكس دبيرخانه : 33310360 كد پستي 6139731198 صندوق پستي 1566 دفتر مركزي و امور سهام : تهران ميدان ونك خ ملاصدرا بين خ شيرازي و شيخ بهايي پلاك 156 طبقه 5 تلفن : 8-88614306-021 فاكس : 88614309-021 .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نورد و لوله اهواز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.